Kusura bakmayın :-)
logo
logo

Hakkımda

NELER YAPIYORUM BEN BÖYLE…
    Sanırım biraz keyif adamıyım. İstediğim okulu istediğim şekilde okuyarak sonlandırdım (İ.Ü. Piyasa Araş. ve Reklamcılık). O zamanlar başlayan fotoğraf merakım gittikçe aşka dönüştü. Uzun yıllar reklam sektöründe, tasarımcılık, danışmanlık gibi görevler aldıktan sonra bu aşk böyle yürümez diyerek fotoğrafa çevirdim rotamı. Her zaman keyif alarak yapmaya çalıştım işlerimi, bunun içinde sevdiğim ve iyi yaptığıma inandığım dallarda yoğunlaştım. Reklam, ürün fotoğrafçılığı da tam bana hitap ediyordu. Özellikle yemek fotoğrafçılığı ile üzerinde emek vermekten keyif alacağım karelerle buluştum.
    Sizlerde keyifli çekimlerden sonra ürünlerinizi, yemeklerinizi, içeceklerinizi en renkli yada en romantik karelerde size özel detaylarla bezenmiş şekilde görmek isterseniz benimle ve ekibim ile görüşebilirsiniz. Sitemden çekimlerimi görebilir, daha yakından tanımak , beraber projeler geliştirmek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.
     En büyük hobim ve mesleğim fotoğrafçılık olsa da bunun dışında diğer keyfim  ise, 3 yaşında ki oğlum, eşim ve 8 kedi ile süren yaşamım diğer keyifli kısmı hayatın. Bir miktarda salyangozumuz var ama sayamıyoruz, sürekli artıyorlar 🙂 Ayrıca Kadıköy Erguvan Sanatta Yemek fotoğrafçılığı üzerine stilist Nena Bekler ile hazırladığımız atölye çalışmalarımız da yine keyif alarak yaptığım uğraşlardan