logo

Ekibimiz

Sena

Sena TUNÇEL – Şef Stilist

Sena TUNÇEL çekimlerimizde tabak ve sahnelere yaptığı estetik dokunuşları ile yer almanın yanında yemek üzerine bilgi birikimi, her zaman koruduğu heyecanı ve güler yüzü ile çekimlerimizin başarısının arkasında ki isimlerden.

Sürdürülebilir gıda politikasının savunucusu olan Sena TUNÇEL , yemeğin estetik sunumu yanında, kaynakları verimli kullanma konusunda uzman.

Şeflik tecrübelerini ve Dünyanın pek çok ülkesine yaptığı gezileri ile sahip olduğu mutfak kültürünü tabak ve sahnelere aktarırken, bunu enerjisini hiç kaybetmeden gerçekleştirmesi de başarılı karelerin sırlarından biri.

Kendisi hakkında daha detaylı bilgiye www.senatuncel.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Erencansiz

Eren CANSIZ – Şef

Eren Cansız çekimlerimize şeflik tecrübesi ve gastronomi bilgisi ile Şef olarak katılmakta. Hızı ve titizliği ve her zaman profesyonel yaklaşımı ile çekimlerin verimli geçmesinde en büyük katkıya sahip olan isimlerden.

Gastronomi üzerine aldığı akademik eğitimi pekçok büyük mutfakta şeflik yaparak pekiştirmiş ve değişik ülkelere yaptığı ziyaretler ile zenginleştirmiş. Her zaman koruduğu güler yüzü ile çekimin keyifli geçmesine katkısı da tartışılmaz.

Yemek fotoğrafı çekerken, gerekli görsel zenginliğin sağlanması için stilistimiz ile iyi bir ekip olup çekimin hızlı ve ekonomik hale gelmesinin arkasında ki isim.

Sizde çekimlerimizde Eren CANSIZ ile tanışabilir, onun yaşam enerjisi ve gasronomi bilgisi ile ürünlerinizin fotoğraflarına katkısına tanık olabilirsiniz.


Emre Arican

Emre ARICAN – Fotoğrafçı

Çekimlerde elinde kamerası ve ışıkları ve propları ile sizlere keyifli kareler sunmaktan mutlulu duyan kişi. 🙂


Sehbal

Şehbal

Çekimlerin denetleyicisi, stüdyonun lezzet uzmanı

Çekimlerde kullanılan yiyeceklerin ziyan olmaması için büyük özveri ile çalışan bir profesyonel kişi. Varlığı ve sohbeti ile çekimlere renk katarken asla mesafesinden ödün vermez. Çekimlerde hazırlanan tabaklarda zaruri olmadıkça kimyasal kullanmamız için bizi uyarır. Gıda ürünlerinin tüketilebilirliğini korumamız için bizi denetler. Çekimlerden arta kalan ürünleri sokakta yaşam mücadelesi veren diğer arkadaşları( çok arkadaş canlısı değil ama prensipli) ile paylaşır. Çekimleri minimum çöp ile tamamlamamız gerektiğini bize hatırlatır. Yaşını göstermez, nazardan korkmak, öpülmeyi sevmez…

Open chat
Daha detaylı bilgi istermisiniz?
Merhaba , nasılsınız? Mesajınızı en kısa sürede cevaplandıracağız