logo

     Anı sonsuzluğa hapseden deklanşörün büyülü sesine kapılalı uzun uzun yıllar oldu. İlk gençliğimin tutkusu zamanla mesleğim haline geldi. Hayal bile edemeyeceğim anıların, tecrübelerin hayatıma katılmasına vesile oldu.

     Reklamcılık üzerine eğitim aldıktan sonra ilk aşkıma dönme kararı vermem zor olmadı ve o günden beri ürün, yemek fotoğrafçılı üzerine çalışmalarımı sürdürmekteyim. Bu sektörde, fotoğrafçı, eğitmen ve her zaman bir öğrenci olarak yer alıyorum. Sevdiğin işi yapmanın şansının farkındayım. Bu yüzden her çekimi keyifle gerçekleştiriyorum. Çıkacak her yeni kare ayrı bir heyecan veriyor ve bunun sonuçlara da yansıdığını düşünüyorum.

      Yemek fotoğrafçılığında ekip olarak en büyük prensibimiz de işimizi keyifle yapmak. Ekibimizi oluşturan birbirinden yetenekli ustalar güzel karelerin asıl sırrı. Ve işinde uzman  müşterilerimiz de bu ekibin en önemli parçası.
Işıkların bir anda parlayıp söndüğü anlarda bu büyüye tanıklık etmek istemisiniz; o bir anlık karanlığın ardından beliren zamandan mekandan bağımsız kareler ile hikayenin parçası olmak?  Biz ,sizi  sizden dinleyip bunu ışıkla,renkler ve formlar ile  anlatmayı heyecanla bekliyoruz.

   Sizde bu macerada yer alıp, ürünlerinizi en lezzetli halde sunmak, firmanızın ve ürünlerinizin hikayesini anlatmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    En kısa sürede tanışmak ve bu büyüye beraberce tanıklık etmeyi dileriz.

    Saygılarımla

    Emre ARICAN

Open chat
Daha detaylı bilgi istermisiniz?
Merhaba , nasılsınız? Mesajınızı en kısa sürede cevaplandıracağız