logo
logo

Hakkımda

 Çok şanslıyım hayat bana istediklerimi  sundu. Okulum, mesleğim hep hayallerim doğrultusunda gerçekleşti. İlk gençlik zamanı başlayan bir sevda fotoğraf çekmek de.
Uzun yıllar reklam sektöründe, tasarımcılık, danışmanlık gibi görevler aldıktan sonra ilk aşkıma, fotoğrafa çevirdim rotamı. Her zaman keyif alarak yapmaya çalıştım işlerimi, bunun için de sevdiğim ve iyi yaptığıma inandığım dallarda yoğunlaştım.
Reklam, ürün fotoğrafçılığı da tam bana hitap ediyordu. Özellikle yemek fotoğrafçılığı ile, üzerinde emek vermekten keyif alacağım karelerle buluştum.
Bu sektörde yıllar geçti, bazen fotoğrafçı oldum, bazen eğitmen,çoğu zamanda meraklı bir öğrenci... Benim gibi yaptığı işten keyif alan, zevkle yapan ,bu yüzden yorulmadan sahneleri ince ince işleyen, birbirinden özel insanlarla tanıştım ve bir ekip haline geldik. En önemli prensibimiz ve önceliğimiz ise bu işi zevk alarak ve keyifle yapmak oldu. Bu iş bir takım oyunuydu ve müşterilerimiz takımın en önemli  parçası oldu ve yıllardır birbirinden özel kareler ve hikayelere tanık olduk.
Işıkların bir anda parlayıp söndüğü anlarda bu büyüye tanıklık etmek. O bir anlık karanlığın ardından beliren zamandan mekandan bağımsız kareler ile hikayenin parçası olmak. Sizi, sizden dinleyip bunu ışıkla,renklerle anlatmak bizim hobimiz, işimiz ve sevdamız.

 Siz de hikayenizi anlatmak, ışıkla çizip, boyamak ve bu keyfe ortak olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 En kısa sürede tanışmak ve bu büyüye beraberce tanıklık etmeyi dileriz.

 Saygılarımla

 Emre ARICAN