logo

Yemek ve Tabak Stilistliği Hizmeti

Sena Tunçel ve ekibi ile ürünlerinizin gerçek lezzetini görsellere taşıyın

Tabak ve Yemek Stilistliği Hizmeti

Yemek stilisti dokunuşu


Lezzetin Sanatı: Yemek Stilisti Sena Tunçel ve ekibi ile tanışın

Yemek dünyası, sadece tadı ve kokusuyla değil, aynı zamanda görsel estetiğiyle de büyüler. İşte tam da bu noktada, yemek stilistleri devreye girer ve yemekleri sadece lezzetli değil, aynı zamanda göz alıcı hale getirir. Çekimlerimizde , yemek dünyasının bir sanatçısı olan ve lezzetinizi sadece tabağınızda değil, aynı zamanda görsel olarak da en üst seviyeye çıkaran Sena Tunçel ve ekibi ile tanışacaksınız.

Stilist Sena Tunçel, yıllardır lezzet ve estetik arasında mükemmel dengeyi bulma konusunda uzmanlaşmıştır. Yemek stilisti Sena Tunçel , yemeklerinizi  birer sanat eserine dönüştürme yeteneğiyle tanınır ve birçok ünlü şef, restoran ve marka ile işbirliği yapmıştır.

Sena Tunçel , gastronomi  eğitimi almış olmasıyla birlikte yılların getirdiği deneyimle, her yemeği bir sahne gibi düşünür ve en ince detayına kadar özenle tasarlar. Renklerin uyumu, dokuların kontrastı ve sunumun zarafeti, Sena'nın tarzını belirleyen temel unsurlardır. Sena Tunçel ve ekibi ile her tabak, dikkatlice seçilmiş malzemelerin ustaca düzenlenmesiyle bir kompozisyon gibi oluşur ve fotoğraflarda  bir görsel şölen sunar.

Sahne ve tabak uyumunu sağlayan , en önemlisi uzun yıllar hizmet verdiği gastronomi dalında ki bilgisi ile , mutfak ve çekim ekibi arasında sürecin keyif ve güvenli bir şekilde yürümesini sağlanması da Sena Tunçel ve ekibinin asıl uzmanlık alanıdır.

Yemek stilisti , sadece bir yemek stilisti değildir , aynı zamanda bir hikaye anlatıcısıdır. Her tabağın arkasında bir öykü olduğuna inanır ve yemeklerinizi sadece birer yemek olarak değil, aynı zamanda duygu ve anılarla dolu birer deneyim olarak sunar.

Eğer siz de yemeklerinizi sıradanlıktan çıkarıp, onlara benzersiz bir dokunuş katmak istiyorsanız, Sena Hanım'ın  uzmanlığından faydalanabilirsiniz. Lezzetin sanatını keşfetmek ve yemeklerinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için Çekim ekibimizle, Sena Hanımla tanışın ve keyifli bir çekimin kapılarını aralayın ve görsel şölenin tadını çıkarın.

Efekt Fotoğraf -Emre ARICAN

Yemek Fotoğrafçılığı Stüdyosu

Yenişehir Mh. Barajyolu cad. Palandöken Sit. A3 Blok Daire 1B Ataşehir/ İSTANBUL

0 555 446 49 48 - info@emrearican.com
Open chat
Daha detaylı bilgi istermisiniz?
Merhaba , nasılsınız? Mesajınızı en kısa sürede cevaplandıracağız